PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92231}
7,6 283
oceny
7,6 10 1 283
Gormenghast
powrót do forum serialu Gormenghast

gdzie?...

użytkownik usunięty

gdzie mogę dostac tak genialny film? poluje i poluję, a nadal na żadne źródło sie nie natknąłem. Pomocy, rodacy !!!!

użytkownik usunięty

w eMule do ściągnięcia 4 odc nie ma tłum na polski pare lat temu był w telewizji tłumaczony z lektorem (chyba na wizji ). moja ulubiona powieść i film

Udalo mi się na Hallmarku (po polsku) raz złapać dawno dawno temu i muszę przyznać, że mnie bardzo zaintrygował. Tak bardzo, że aż go sobie sprowadziłam na kasetach (pierwszy raz się tak wykosztowałam ;)), a także zakupiłam książki - Titus Groan i Gormenghast. Niesamowicie barwna i oryginalna kreacja świata w wydaniu Mervyna Peake'a. A do serii BBC mam sentyment, bo dzięki niej poznałam świat Gormenghast.

Na wizji oglądałam pare lat temu. Od tamtej pory przetrzepuje internet w poszukiwaniu tego filmu. Legalnego nie potrafiłam znaleść, nielegalnych też nie :/ - książkę owszem dostaniesz ale serial... jak ktokolwiek znajdzie niech da znać :P

ocenił(a) serial na 10
Aneczka

Jeśli ktoś jeszcze szuka, to w bibliotece warszawskiego British Council Gormenghast jest na DVD i video :)

Aneczka

Wystarczy wpisac na isohunt.com w wyszukiwarce ;)
Polecam ;)

Eleuth

Jest na google video w częściach. Co prawda tylko wersja angielska, ale jak ktoś ma zasób słów powiedzmy licealny to sobie poradzi.

ocenił(a) serial na 10

Ja go sobie ściągnęłam na rapidshare na pebie w jakieś 4 godzinki :)))

ocenił(a) serial na 6
Ksiezniczka_Marta

mam ten film w wersji oryginalnej. mogę się podzielić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones