PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180058}

Zakochana Jane

Becoming Jane
7,3 46 662
oceny
7,3 10 1 46662
5,2 5
ocen krytyków
Zakochana Jane
powrót do forum filmu Zakochana Jane

Nie powiem, żebym zabrała się za ten film z czystej chęci obejrzenia go. Od kilku miesięcy borykałam się z mieszanymi uczuciami co do niego. Głównie chodzi o Jamesa McAvoy'a. Bardzo podobało mi się jak zagrał w Pokucie i bardzo broniłam się przed zmianą tego wizerunku. Jednak ciekawość wygrała ;) Oglądnęłam i muszę powiedzieć, że film zrobił na mnie naprawdę dobre wrażenie. Bałam się że Anne Hathaway zniszczy tę postać, a jednak tak się nie stało. Bardzo dobra, moim zdaniem, gra gestów, spojrzeń, detali. Oczywiście absolutnie genialna Maggie Smith, aczkolwiek to nie jest szczególne odkrycie. Największe wrażenie jednak zrobiła na mnie, nie scena tańca, ale scena w której Jane tłumaczy Tom'owi, że nie może z nim być. Po prostu piękne... Wygrać z własnym pragnieniem, z miłością, dla dobra osób, których nie znamy. To było właśnie to człowieczeństwo, którego w tym filmie poszukiwałam. Bałam się kolejnej zwykłej "obyczajówki", która zakończy się szczęśliwie i nic kompletnie nie wniesie w mój gust filmowy, ale na całe tak się nie stało. Film uważam za udany ;) Jednakże moja ocena jest tu absolutnie subiektywna i zapewne kompletnie błędna, gdyż nie jestem krytykiem filmowym i kieruję się jedynie osobistymi odczuciami.

domcia1316

ja akurat nie miałam wiekszych problemow z obejzeniem tego filmu. :) no procz czasu. ;)

"Wygrać z własnym pragnieniem, z miłością, dla dobra osób, których nie znamy."
jestem zdania ze sa filmy z ktorych wyciagamy jakies wnioski. Ty sprecyzowałaś go to protu idealnie. :)
Więcej takich filmów. !!! ;p

ocenił(a) film na 8
domcia1316

podobno krytycy filmowi najmniej znaja sie na filmach...wazniejsze sa odczucia prawdziwych widzow. super film pozdrawiam.

james pozytywnie prztkol moja uwage ods poczatku...ma cos ciekawego wspojrzeniu. anne tez super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones