PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180058}

Zakochana Jane

Becoming Jane
7,3 46 662
oceny
7,3 10 1 46662
5,2 5
ocen krytyków
Zakochana Jane
powrót do forum filmu Zakochana Jane

Jak mozna dodawac jakies filmy do ulubionych chociaz nie sa jeszcze nakrecone?!?!?!?!?!?!?! Skad mozesz wiedziec, ze ci sie spodobaly jezeli ich jeszcze nie ma.....tak pisze do wytlumaczenia bo nie kapuje tego zabardzo.....

ocenił(a) film na 10
LeNa__

Wiesz, ja tak czasami mam, że czuję, że jakiś film będzie moim ulubionym, a jeśli to wytłumaczenie nie wydaje Ci sie wystarczające, to powiem tak: wiele spodziewam się po tym filmie i bardzo podoba mi się jego temat, a jeśli zawiedzie on moje oczekiwania [film] to usunę go z listy ulubionych filmów.

ocenił(a) film na 9
Elizabeth_Bennet_2

"Wiesz, ja tak czasami mam, że czuję, że jakiś film będzie moim ulubionym, a jeśli to wytłumaczenie nie wydaje Ci sie wystarczające, to powiem tak: wiele spodziewam się po tym filmie i bardzo podoba mi się jego temat, a jeśli zawiedzie on moje oczekiwania [film] to usunę go z listy ulubionych filmów."


Ja tez tak mam! :) Czytam ogladam zwiastun i wiem ze to bedzie to!

ocenił(a) film na 4
Klaux

Klaudusia jedno pytano jak mozna czytac zwiastun :P

ocenił(a) film na 9
LeNa__

Przepraszam zabrakło mi czytam opis, ogladam zwiastun! i nie uwazaj mnie za głupia idiotke, bo tego nienawidz eu ludzi...! Ty sie nigdy nie myslisz?!

ocenił(a) film na 4
Klaux

Tak sobie tylk zazartowalam jejq przepraszam :) Pozdrawiam!!!

ocenił(a) film na 9
LeNa__

Ok! Chyba za ostro zareagowąłam...Zły dzien :) To ja przepraszam!

ocenił(a) film na 8
LeNa__

Hehe, też się zdziwiłam tym ;) Można to wytłumaczyć jeszcze tak, że nie chce się, a by umknął uwadze, tylko cyk w ulubione i się jest na stronie filmu. Ja bym tak robiła. Ale mam za dużo filmów w ulubionych i bym mnie wkurzało szukanie ;)

LeNa__

na filmwebie ludzie daja oceny filmowi jeszcze przed jego premiera, " Becoming Jane tez mial kilka 10 wczesniej, teraz jest juz przeszlo 20 osob ( wszystkie 20 sa w Anglii?)
podobnie bylo z Piratami z Karaibow 3, ze teraz to nawet to funkcje zablokowali i mozna tylko przeczytac - 4 glosy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones