PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180058}

Zakochana Jane

Becoming Jane
7,3 46 662
oceny
7,3 10 1 46662
5,2 5
ocen krytyków
Zakochana Jane
powrót do forum filmu Zakochana Jane

Jest tu ktoś z Torunia co też wygrał?
pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje ;]

dzastonoga

me2 tylko ze w lublinie :-)

ocenił(a) film na 8
ahcynk

ja tez wygrałam ale w Częstochowie;* bedzie super;*

ocenił(a) film na 7
Cheyennee

ooo ja tez jestem z torunia i wygralam:D to bardzo, bardzo mily prezent na osłodzenie początku roku szkolnego;)

ocenił(a) film na 10
caance

mam bilet,jaka piękna niespodzianka , dzięki, dzięki bardzo. Oglądać będę w Rybniku.

użytkownik usunięty
dzastonoga

Co prawda nie w Toruniu, lecz w Gliwicach ;) Ale ja również dzisiaj zostałam mile zaskoczona zaproszeniem. Buźka FILMWEB:))

ocenił(a) film na 7

Ja też w Gliwicach, strasznie się ciesze, bedzie to jakies pocieszenie po poczatkach w nowej szkole. Oby film byl taki jak mysle ze bedzie. Pozdrowienia!

ocenił(a) film na 6
izadora6

I ja też w Gliwicach! Nieźle, zapoznamy sie ;]

dzastonoga

ja wygrałem w katowicach ;)) chyba.. pewien nie jestem, gdzie mogę sprawdzić to dokładnie(j) ? ;)

dzastonoga

właśnie dowiedziałam sie,że wygrałam. też bardzo sie cieszę.

dzastonoga

Ja tez z Torunia, wlasnie sie dowiedzialam, ze wygralam:) pozdrowienia i do zobaczenia!

dzastonoga

również los (i wspaniali ludzie w Filmwebie) się do mnie uśmiechnął i kolejna osoba obejrzy ten film w Toruniu :)

Azrael_PL

No to gdzieś się spotkamy? ;> a idziecie sami czy z kimś?? ;> bo ja chyba odważę się na ten krok i pójdę sama ;> Nigdy tego nie robiłam więc czas na nowe doświadczenie ;]

dzastonoga

ja tez ide sama, chociaz zazwyczaj tego nie robie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones