PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180058}

Zakochana Jane

Becoming Jane
7,3 46 662
oceny
7,3 10 1 46662
5,2 5
ocen krytyków
Zakochana Jane
powrót do forum filmu Zakochana Jane

Romantyczny nastroj duzo miłości... Ale najbardziej podobalo mi sie zakonczenie poniewaz sie takiego nie spodziewalam ;) myslalam ze bedzie takie same jak w prawie wszystkich filmach romantycznych .

ocenił(a) film na 10
UkochanaSzekspira

Ja też wymarzyłam sobie inne... Takie jak w pospolitych komediach romantycznych, dlatego tak mocno ugodziło mnie w serce...

karolineczka16

Ja sie az poplakalam... z jednej strony wiedzialam ze Jane postapila slusznie bo nie chciala aby inni przez nia cierpieli.. ale z drugiej strony bylam wsciekla.. ogladalam to w nocy i sie poplakalam tak ze o mamo :D:D boski film i jeszcze bardziej boski James McAvoy :D:D ;*

UkochanaSzekspira

ja płakałam, bardzo. Koniec nie był zły choć przyjęłam go z wściekłością, ale dzięki temu mogłam trochę poruszyć swoją wyobraźnię i stworzyć piękne, romantyczne i wzruszająco szczęśliwe zakończenie:)

ocenił(a) film na 7
olkka23

Ja też liczyłam na inne zakończenie. Ale to pokazuje prawdziwość i oczywiście nie jest zwykłym romansidłem.

ocenił(a) film na 10
UkochanaSzekspira

Końcówka też mi się spodobała, ponieważ nie spodziewałam się takiej smutnej, myślałam, że wszystko się dobrze ułoży, a tu "nici".
Ale rozbawiła mnie scena w której Jane i Thomas spotykają się w bibliotece i razem rozmawiają na temat książki;p Mieli bardzo ciekawy temat- o jerzykach :)(o ile dobrze pamiętam) ;p

agusia_em

Fil fenomenalny. Akcja nie pozwala przewidzieć późniejszych wydarzeń. Również płakałam... Tak od chwili gdy Lefroy zrywa z jane bo jego wój sie nie zgodził... myślałam ze normalnie faceta rozwale :D Potem gdy mieli uciec byłam zachwycona, a potem jak go zostawiła w imię wyższego dobra to juz nic nie widziałam bo łzy mi wszystko przesłoniły.
Za to na końcu.. Lefroy cały czas kochał Jane, inaczej nie nazwałby swojej córki jej imieniem. poza tym... jak on na nia patrzył.
Powiem wam, że frajdę mi sprawiało znajdywanie momentów z życia Austen i porównywanie ich do jej powieści np. Dumy i uprzedzenia.

xxDomaxx

zgadzam się absolutnie
ponad to takie zakończenie, choć troche rozczarowujące, pozostawia jednak jakiś ślad na sercu, wzruszenie i przez to film jest niesamowity

także zauważyłam wiele podobieństw do "Dumy i uprzedzenia" :)
Dobrze, że jednak nie dali tej samej aktorki do głównej roli

ocenił(a) film na 6
sangomaho

Dzieci drogie ,jakie miało być zakończenie skoro z biografii panny Austen jasno wynika,że nigdy nie wyszła za mąż,schowajcie ten tani sentymentalizm do kieszeni i nie płaczcie,życie to nie komedia romantyczna czasem warto zajrzeć do encyklopedii i wiedzieć coś o osobie którą się tak lubi.

UkochanaSzekspira

Mięczaki jesteśmy i tyle... Co prawda jak by się skończyło inaczej (nie wspominając już o biografii pani Jane) to uznałabym to pewnie za głupi gniot.

Penelopa_3

Ale ja i tak chcę żeby się skończyło inaczej!!! :( :( :(

UkochanaSzekspira

Bardzo smutne zakończenie, tak jak każdy spodziewałam się wesołego.
Na końcu jest scena ja jane czyta swoją powieść. wtedy wyraźnie widać na twarzy jane i toma wielkie cierpienie z powodu tego że nie mogą być razem. Świadczy to o tym także że śwetnie zagrali ci aktorzy , są tacy przekonywujący. Scena mnie ta bardzo wzruszyła. Nie rozumiem zabardzo powodu dla którego jane zostawiła toma. Mogli spróbować żyć razem, ona by pisała, on dalej by był tym prawnikiem... Dla wielkiej, prawdziwej miłości bym zaryzykowała:).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones